Уперше в полях України: 14 новинок агротехніки презентують на УКАБ Агротехнології 2024
На Вінниччині у межах польового заходу «УКАБ Агротехнології 2024» провідні українські та міжнародні виробники агротехніки демонструватимуть різноманітні сільськогосподарські агрегати, з яких 14 одиниць техніки ще ніколи раніше не брали участь в українських демопоказах.

На полі топові бренди та їхні постачальники продемонструють найкращі технологічні рішення. Пропонуємо короткий огляд кожного агрегата для кращого орієнтування на «УКАБ Агротехнології 2024».
Трактор Fendt 1100 Vario MT
Серія представлена у трьох моделях потужністю від 511 до 618 к.с., а флагманська модель Fendt 1167 Vario MT надасть додаткові 55 к.с. для допоміжних споживачів із високими вимогами до потужності, таких як гідрообладнання або ВВП.

Крім цього, це двигуни, що не мають собі рівних: 6-циліндрові рядні двигуни MAN мають величезний об’єм — 15,2 та 16,2 л, що забезпечує неперевершену надійність і потужність до 673 к.с.

Разом із концепцією низьких робочих обертів двигуна FendtID має надзвичайні характеристики економічності та надійності. Трактор оснащений безступеневою трансмісією VadioDrive, що спеціально адаптована до вимог гусеничних тракторів.
Агродрон DJI Agras T50
Цей агродрон підіймає сільськогосподарські операції на новий рівень, забезпечуючи стабільність під час перенесення 40 кг обприскування або 50 кг корисного вантажу.

DJI Agras T50 оснащений радіолокаційною системою з фазованою решіткою та системою бінокулярного зору, що дозволяють виявляти перешкоди, слідувати за місцевістю та забезпечувати безпеку польоту.

Завдяки FPV Ultra HD камері з нахиленим підвісом дрон автоматично збирає зображення поля для точного планування, встановлюючи новий стандарт якості в агродроніці.
Дисковий агрегат Turbo-Max 850 ТМ
Багатоцільовий дисковий агрегат Turbo-Max призначений для поверхневого вертикального обробітку ґрунту на глибині до 12 см без перевертання скиби та бокового зміщення з мінімальним ущільненням. Крім цього, кут атаки можна змінювати з кабіни трактора в межах 0-6 градусів.

Агрегат швидкісний, а тому робота виконується на швидкості більше 10-12 км/год, коли руйнується капілярна структура ґрунту та закривається волога. Крім цього, одночасно з основною роботою можна вносити сухі мінеральні добрива, підсівати сидерати та навіть висівати озимі зернові.
Ланцюгова борона Agrokalina Velly-7
Борона має кілька важливих переваг, які роблять її популярною серед фермерів та аграрних підприємств:

 • ланцюгова конструкція забезпечує рівномірний розподіл навантаження, що сприяє ефективному розпушуванню та вирівнюванню ґрунту;
 • здатна обробляти великі площі за короткий час;
 • зберігає структуру ґрунту, підходить для різних типів ґрунту та умов;
 • ефективно працює як під час підготовки поля до посіву, так і під час боротьби з бур'янами або вирівнювання поверхні, знижуючи потребу у використанні хімічних засобів для боротьби з бур'янами та шкідниками.
Компактор Favorit Tinker
Компактор Tinker є представником машин, у яких розроблено комплексну технологію обробки землі з одиничним розташуванням робочих елементів з метою створення рівного посівного ложа.

Комбінований культиватор підходить для будь-якого типу ґрунту завдяки широкому спектру обладнання та приладдя.

Компактор Favorit Tinker є гармонією функціональних елементів для досягнення рівного дна посівного ложа та сформованої структури верхнього шару ґрунту.
Коротка дискова борона LEMKEN Rubin 10/1000 KUA
Має великий діаметр диска 645 мм та два ряди вирізних напівсферичних дисків, що забезпечує повноцінне підрізання на глибині від 7 см. Відстань між дисками — 14 см, а це гарантує роботу без забивання навіть із великою кількістю органічної маси. Водночас симетричне розташування дисків нівелює боковий зсув агрегату й заощаджує пальне. Кожен вирізний диск Rubin 10/1000 обладнано індивідуальним механізмом захисту від перенавантажень з пом’якшеним зворотнім ходом.

Розворот агрегату в кінці гону відбувається на котках, які мають особливо стабільні підшипники.
Телескопічні навантажувачі CASE IH Farmlift 737
Ці машини вантажопідйомністю від 3300 до 4200 кг і висотою підйому до 9,1 м втілюють в собі міцність, надійність і комфорт.

Ключові переваги:
 • LED-освітлення для бездоганної роботи в темний період часу;
 • потужний двигун NEF 4,5 л з рівнем емісії Stage V забезпечує високу продуктивність, економію пального та можливість працювати в закритих приміщеннях;
 • високий крутний момент 549-590 Nm забезпечує чудове тягове зусилля за будь-яких видів робіт;
 • гідравлічна система навантажувача має продуктивність 140-160 л/хв і забезпечує точне керування та швидке реагування;
 • кут розвантаження 142° забезпечує гарантоване розвантаження будь-яких сипучих матеріалів;
 • телематика AFS надає можливість віддалено контролювати стан машини.
Сівалка для смугового посіву BEDNAR MATADOR MO 6000
Призначена для смугового посіву ріпаку, зернових та широкорядних культур.

Перевага цього технічного рішення полягає в тому, що перед посівом відбувається розпушування ґрунту в смугах, локально вносяться добрива на глибину розміщення кореневої системи.

Робочі стійки Active-Mix з гідравлічним захистом із силою спрацювання 870 кг працюють на глибину до 35 см, розміщення висівних сошників на паралелограмі.

За дисковою секцією має подвійний шинний коток з колесами великого діаметру (280/85 R20) у два ряди (зі зміщенням), що зменшує вимоги до тягової потужності трактора та забезпечує відмінну прохідність сівалки навіть у вологих умовах.
Посівний комплекс FAVORIT TARPAN
Причіпна посівна комбінація в поєднанні сівалки та дискової борони FAVORIT TARPAN — це багатофункціональний високопродуктивний агрегат, який спроможний виконувати підготовку ґрунту, вирівнювання посівного ложа, внесення мінеральних добрив, висів насіння, закриття, прикочування.

Посівна комбінація складається з лущильника, обладнаного демпферними стійками, робочі органи — диски «ромашка» 560 мм з регулюванням глибини обробітку, зернотукової рядкової сівалки, що призначена для посіву насіння зернових та бобових культур.

Завдяки ширині 3 м такий посівний комплекс зручний у використанні на полях різного розміру та конфігурації.
Причіпна посівна комбінація Amazone Cirrus Grand 9004-2 C
Призначена для прецизійної, гнучкої та дієвої експлуатації. З шириною захоплення 9 м та об'ємом бункера 5750 л Cirrus Grand пропонує високу дієвість. Двосекційний бункер, висока норма внесення до 400 кг/га та розподільна головка з включенням окремих рядів для незначних перекриттів посівів гарантує зниження витрат на посівний матеріал і добрива.

Крім цього, досягається висока схожість завдяки шинам Matrix зі смуговим зворотним ущільненням.
Зернова сівалка Lemken Equalizer VT 12000
Це ідеальне рішення для сівби дрібних зернових культур, а також сої на підготовленому ґрунті та на полях із помірно важкими ґрунтами за технологією No-till.

Бункер на три баки на рамі загальним об’ємом 6150 л можна застосовувати для гранульованих продуктів.

Сівалка повністю екіпірована останніми розробками від американського виробника Precision Planting — готова до диференційного внесення до 3 різних продуктів (насіння або добриво) завдяки використанню системи управління висівом vApply Granular, обладнана монітором 2020 3 генерації.
Крім перелічених продуктивних агрегатів, у статичній презентації будуть представлені:
 • Універсальний посівний комплекс HORSCH Focus 6.35 MT. Ця модель доповнила сімейство сівалок Focus TD та отримала великий двосекційний бункер на 12 000 л, що значно зменшує кількість заправок, і, відповідно, це все відображається на логістиці та продуктивності. Також порівняно з усім відомою версією TD комплекс, окрім двох рядів лап, отримав дві батареї дисків, які дозволяють працювати з великою кількістю рослинних решток. Окрім «посівної» версії Focus MT можна використовувати в якості агрегата для основного обробітку ґрунту з одночасним внесенням на різні горизонти двох видів добрива.
 • Культиватор HORSCH Fortis 6 AS. Призначений для поверхневого лущення стерні, суцільного обробітку, а також глибокої культивації та основного обробітку ґрунту на глибину від 4 до 30 см. Модельний ряд Fortis наразі включає машини з робочою шириною захвату від 6 до 9 м.
 • Навісна сівалка Claydon Evolution. Виводить технологію прямого стрічкового посіву Claydon Opti-Till® на новий рівень. Так, розпушуюче долото із захистом від каміння розпушує ґрунт у зоні висіву, утворюючи дренажний канал та простір для легкого проростання коріння вглиб. Міцні підресорені висівні лапи забезпечують точну та постійну глибину висіву, проходячи через ґрунт, піднятий передніми долотами, і культивуючи його. Вирівнювальні лопатки та граблі або котки лишають рівну горизонтальну поверхню, що покриває насіння у посівному ложі, з добрим дренажем та простором для розвитку коріння.
Щоб побачити всю потужність агротехніки на власні очі, забирайте вже зараз безплатний квиток