УКАБ Агротехнології 2018: рекордне число учасників
17 травня на потужностях ТОВ «Агро-Регіон» відбувся День агротехнологій, присвячений демонстрації техніки з ефективних технологій ґрунтообробітку та посіву кукурудзи. Захід став наймасштабнішим з моменту запуску проекту УКАБ минулого року та зібрав біля 600 гостей та учасників.
Відкрили День агротехнологій Тарас Висоцький, генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та господарі поля, на якому відбувалася демонстрація техніки — Володимир Кравцов, директор з виробництва компанії «Агро-Регіон» та Юрій Лисак, головний агроном «Агро-Регіон».

«На сьогоднішньому заході продемонстровані більшість сучасних рішень з передпосівного ґрунтообробітку та посіву кукурудзи. Дні агротехнологій УКАБ – це унікальна можливість почути опис та характеристику, оцінити в дії агрегати, а потім через чотири місяці отримати результат їх роботи. Це фактично єдине в Україні випробування, яке відбувається від посіву до збору — аграрії можуть на всіх етапах проаналізувати агрегати в роботі, слідкувати за проміжними звітами, побачити результат і прийняти для себе оптимальне рішення», — прокоментував Тарас Висоцький.

Юрій Лисак у привітанні розповів чому компанія «Агро-Регіон» стала партнером УКАБ з проведення Днів агротехнологій. «Для нас подібні заходи — це можливість подивитися всі новинки техніки в роботі і на наших полях. «Агро-Регіон» — компанія інноваційна, ми завжди намагаємося йти в ногу з часом і бути в курсі всіх новинок. Я приємно вражений, що масштабність події зросла в рази, порівняно з минулим роком. Ми завжди раді приймати колег на наших полях, зустрітися в у польових умов, оцінити роботи машин не на стендах, а в реальних умовах», — прокоментував головний агроном «Агро-Регіон».

На пленарній частині заходу виступи спікерів стосувалися питань правильного вибору техніки, цифрового агротехнологічного сервісу для підбору оптимальних строків посіву кукурудзи, технології збору даних під час висіву та аналізу структури та щільності ґрунту.

На території події було розміщено 21 експонент виробників техніки, ЗЗР, насіння, точного землеробства та автомобільних брендів.

Протягом демонстраційних показів відвідувачі наочно оцінили особливості технологічного процесу та низку високопродуктивної сучасної техніки для передпосівного обробітку і посіву кукурудзи. Була продемонстрована в роботі техніка провідних міжнародних виробників: New Holland, CASE IH, Claas, AGCO, Massey Ferguson (Амако Україна), Maschio Gaspardo, Great Plains, HORSCH, LEMKEN, Amazone, PÖTTINGER, Monosem (Агріматко Україна), Väderstad, KUHN, QUIVOGNE, Case IH (Тайтен Машинері), Agrisem/Unia (ВФК), Агроресурс.

Вперше участь у Днях агротехнологій УКАБ окрім кращих зразків європейської та американської с/г техніки взяли участь й українські компанії. Була представлена техніка вітчизняного виробництва компанії «Лозівські машини» та ТОВ «Завод Кобзаренка». Так, «Лозівські машини» представили передпосівний культиватор Червонець 8.

Компанія «Завод Кобзаренка» статично представила два види обладнання. Було показано мобільну розчинно-заправну станцію РЗС – 6 для приготування, транспортування та заправки ЗЗР, яка збільшує продуктивність обприскування удвічі та новинку на українському ринку та тюкопрес McHale V640, котрий має продуктивність 60 тюків за годину, працює на швидкості 20 км/год і за 20 годин затюковує 100 га поля.